Vánoční přání seniorů

Vánoce nejsou pro každého jen radost. Blíží se čas Vánoc. Čas, kdy se navštěvují rodiny, čas radosti a lásky. Bohužel v případě seniorů je to i čas samoty. Mnoho seniorů tráví svátky o samotě,  zvláště ti, kteří ovdověli. Senioři se často setkávají i s nedostatkem financí, který pociťují zvláště o Vánocích. Mají touhu splnit přání vnoučatům a dětem a kvůli malému rozpočtu se o Vánocích spíše trápí, než aby si užili kouzlo Vánoc.

Proto nezapomínejte na své starší rodinné příslušníky, dejte jim vědět, že i bez drahého dárku jsou pro Vás důležití, pozvěte je na večeři a nenechte je samotné. Na našem stacionáři přes Vánoce zůstávají senioři, kteří již příbuzné nemají, jsou od nich daleko, nebo jejich situace znemožňuje vzít si je domů. Snažíme se na Štědrý den vytvořit tu nejkouzelnější atmosféru i na našem stacionáři. Patří k ní cukroví, koledy, štědrovečerní večeře i dárečky.

Pokud byste se chtěli stát vánoční radostí našich seniorů, máme od nich pár přáníček, jejichž splnění by babičkám a dědečkům udělala radost.

  Společná přání – volnočasové aktivity

Přáníčka – věci, kterých není nikdy dost

Loňské pečení cukroví

   

-.