O PLZEŇSKÝHO VOŠOUCHA

Letos v červnu s námi můžete zdolat Chlum! Jdeme první ročník charitativního pochodu (procházky:) na Chlum na Doubravce. Pro běžce se

O PLZEŇSKÉHO VOŠOUCHA

Termín Vošoucha se nám nezadržitelně blíží a tak je na čase spustit registraci. A v čem, že teda budeme soutěžit? Kromě toho, že vás všechny zveme na výšlap (procházkový) k vrcholu, na hudbu a pohodové odpoledne, máme tu i několik možností, jak poměřit síly! Všechny vás ale zveme k ohni, tak si nezapomeňte přinést špekáčky, nebo cokoliv co si s námi budete chtít opéct!

Vyberte si v čem si hodláte zasoutěžit. Zaregistrujte se a těšte se na 16.června!

PŘEKLADATEL

Kategorií pro všechny bychom mohly nazvat našeho PŘEKLADATELE. Hlavní cestou k vrcholu, tak aby se mohli účastnit i vozíčkáři, procvičí vaše mozkové závity. Tak oprašte slovník, ať vás nezaskočí kropáč nebo nastevřené okno. Všichni úspěšní obdrží certifikát Vošoucha a pamětní odznak – Plzeňák jak Brno!

OBJEVITEL

Sportovně vědeckou aktivitu tu máme pro děti do 15-ti let. Lesní cestou k vrcholu budou plnit úkoly. Pod rozhlednou na mohou očekávat odměnu. Vybírat si ji budou sami. Podle toho jak rychle úkoly splní a kolik jich bude správně.

VÝBĚH NA VRCHOL

Ale máme i jednu úplně sportovní hru. Tedy běh. Nebo spíše by jsme to nazvali „vyškrábej se nahoru“ Poběží se od úpatí hory, zní to vznešeně… dobře no… Poběží se od úpatí kopce nahoru k rozhledně. Běžet se bude lesem, doporučujeme pevnou obuv. Nemáme omezení na běh dětí, záleží na každém rodiči  Startujeme všichni najednou, takže se nahoru budou škrábat všichni pěkně pospolu:) Každého registrovaného dobyvatele čeká diplom a medaile. Pro první tři pak máme hodnotné ceny!

REGISTRACE ZDE