Ukažte podnik v kalendáři!

Podnikáte? Máte zájem se zviditelnit a zároveň pomoci dobré věci? Že ano? Tak čtěte dál!

Výstava v Galerie slovany

V předchozích několika letech jsme vytvářeli kalendář. Fotili jsme na nejrůznějších místech a nejrůznější věci. Stolní kalendáře každoročně obdrží desítky lékařů a úředníku, další se prodají mezi veřejnost. Kalendář se stane každodenní součástí jejich pracovního stolu. V patě kalendáře jsou totiž kontakty na naše služby, které zejména zdravotní personál a sociální pracovníci hojně využívají. Kalendář je tak celý rok vidět.

Právě proto v něm nabízíme místo pro prezentaci podnikatelů, živnostníků, zkrátka kohokoliv, kdo by svou činnost rád ukázal v kalendáři, který se dostane mezi širokou veřejnost.

A co vlastně nabízíme

No to je různé! Ale určitě je to fotografie z provozu, který chcete představit. Pokud byste vpustili naše seniory do provozovny mohli by vzniknout unikátní fotografie. Můžeme ale fotit provoz samotný, stejně tak jako výrobek, nebo službu, kterou nabízíte. Vše je o dohodě, ale nápadům se meze nekladou.

Křest kalendářů

Pak samozřejmě je potřeba vědět komu fotografie patří, takže určitě logo a text, který představí vaše podnikání. To vše bude vždy k jednomu týdnu. Na stránce tedy bude jen váš podnik / produkt. Je možné se domluvit i na větší spolupráci. Více týdnů, více fotografií, logo v zápatí… V neposlední řadě nabízíme i místo na putovní výstavě. A ta opravdu putuje. Letos už má za sebou – Galerii Slovany, EUC kliniku (Denisovo nábřeží), radnici města Stříbro, Starou synagogu a čeká ji ještě několik zastávek.

kalendář pro rok 2020

V případě zájmu nás kontaktujte na fr@domovinka.cz, nebo nám napište na náš facebook.cz/domovinka a nebo volejte na 605 802 390.

Tabulka s možností a druhy spolupráce ke stažení zde:

Předběžný návrh kalendáře pro rok 2021

Facebook Comments