Přání seniorů 2022

Jako každý rok i letos mají senioři vánoční přání, které nám často nechtějí říct. Odbývají nás se slovy „já nic nepotřebuji“. Naše pečovatelky veškeré klienty dobře znají, a tak ví, jak je potěšit. Některé dárky jsou jen drobnosti pro radost, pro pocit, že na ně Ježíšek nezapomněl.

Dárkové tašky

Letos sháníme i dárkové tašky. Množství dárečků, které nám chodí, pak nestíháme všechny balit do balícího papíru, proto prosíme tedy o dárkové tašky – Velké! :), klidně zasílejte i jen dárkové tašky.

Dárky

Dárečky můžete nosit zabalené nebo v dárkové tašce přímo na stacionář. Můžete je také posílat na adresu Domovinky – Úslavská 75, Plzeň, 326 00. Pokud někdo pošle nezabalený dárek, rádi ho zabalíme. Jen pokud máte dárek pro konkrétní osobu, napište na něj číslo ze seznamu. Ať se dárek dostane tam kam má. Seznam najdete dole.

Duplicitní dárky

Někdy se stává, že dárek ze seznamu dorazí vícekrát. Pokud je stejný jako u jiného seniora, dáme ho jemu. Pokud to povaha dárku umožňuje (něco dobrého, kosmetika, káva, zdravotní potřeby…) dostane ho senior dvakrát. Snažíme se dárky rezervovat, aby k těmto situacím nedocházelo, ale vás dárců je mnoho a někdy se zkrátka sejdou stejné dárky. Ale nemusíte se bát. Dostanou se tam, kam mají.

Dárky, které potěší vždy

Nechcete-li vybírat konkrétní osobu, nebo jste si ze seznamu nevybrali. Máme pár tipů, které potěší každého seniora i když si o žádný dárek Ježíškovi nenapsal. Vždy je to káva, u seniorů nejčastěji rozpustná, teplé deky, ovocné čaje, voltaren / olfen gel / dolgit, hřejivé mastičky, inkontinenční podložky do postele, sudocrem, vitamíny, šampóny, sprchový gel, kondicionéry a žínky na mytí.

Na seznam přání se dostanete přes odkaz

dokument má dva listy – první list stacionář a druhý list pečovatelská služba. Přepínejte mezi listy dole, abyste viděli všechny dárky našich klientů.

https://docs.google.com/spreadsheets/d/11HC5COOf_WiQ1WO4cMbiU4kcLlE5u-Xvv_mU-3nEI_k/edit?usp=sharing

prosíme o vyplňování pouze pole rezervace – kam napíšete vaše jméno NEZAPOMÍNEJTE DÁRKY OZNAČOVAT ČÍSLEM, KTERÉ NAJDETE U JMÉNA V TABULCE