Domovinka, organizace, která provozuje sociální služby na území Plzně. Pečujeme už 25 let o seniory v Plzni a blízkém okolí v rámci pečovatelské služby. Provozujeme také denní a týdenní stacionář s bezmála 30 klienty. Jsme malá organizace s téměř rodinným zázemím a přístupem. Pojďte i vy k nám pracovat! Právě hledáme všeobecnou nebo praktickou sestřičku.

VŠEOBECNÁ / PRAKTICKÁ SESTRA

Ranní směny po – pá od 6,30 – 15,00 hodin, v případě potřeby zastoupit kolegyňky ve směnném provozu (pouze denní směny 6,30 -19,00 hod po – ne)

Vhodné i pro sestřičky důchodkyně nebo sestřičky na MD formou brigády

Hlavní náplň práce:

  • Poskytování ošetřovatelské a rehabilitační péče
  • Komunikace s klienty
  • Komunikace s PL a specialisty
  • Administrativní činnosti
  • Standardizace ošetřovatelské péče
  • Zajišťování zdravotnického materiálu
  • Komunikace se zdravotnickými zařízeními, s pracovním týmem a rodinami klientů

Co nabízíme:

  • Mzdu odpovídající zkušenostem
  • Příplatky za práci o víkendu
  • Dotované stravování
  • Možnost profesního vzdělávání a osobního rozvoje
  • Trvalý pracovní poměr ve stabilní organizaci, která letos oslaví 25 let od vzniku
  • Firemní pracovní oděv včetně ochranných pomůcek
  • Práci ve skvělém týmu
  • 5 týdnů dovolené
  • 3 dny sick days
  • Příplatek na důchodové připojištění
  • Příplatek na životní připojištění
  • Prémie na dovolenou a Vánoce

Zaujala Vás naše pracovní nabídka?

Zájemkyně pište na email: info@domovinka.cz nebo volejte na číslo: 603 195 840